FİRMAMIZ

AirTECH Klima Taahhüt ve Dış Ticaret San.Ltd.Şti. kuruluşundan bugüne değişen dünya teknolojisini takip eden, teknolojiyi en iyi düzeyde kullanır.
Dizaynda ESNEKLİK,üretimde KALİTE,enerjide TASARRUF, hizmette MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ AirTECH Klimanın'ın genel politakasıdır.

 
MİSYONUMUZ :
Ülkemizde iklimlendirme ısıtma ve soğutma sektöründe olması gereken kaliteyi oluşturmak ve bu kalitenin kalıcı bir şekilde kurumlarda devamlılığını sağlamak,sektör içerisinde iddialı ve emin adımlarla yürümekte olan firmamızın amacı kaliteli hizmet uygulamaları,uzman kadrosu,alt yapısı,yatırım ve çözüm ortakları ile müşterilerimize daha kaliteli hizmet sunmaktır.İlkelerinden ödün vermeyen,bireyi odaklayan vizyon ve geleceğe yatırım yapan firmamızın ülke bazında bir çok referansa sahip olması kuşkusuz en önemli etkenlerdendir.
VİZYONUMUZ :
Sattığımız ve hizmet verdiğimiz ürünlerin her koşulda arkasında olmak, müşteri önerileri ve şikayetleri doğrultusunda hareket ederek, müşteri memnuniyetini sağlamak.Çevreye ve insan sağlığına zarar vermeden profesyonel ve deneyimli elemanlardan oluşan teknik servis grubumuz hizmetlerimizin aksamaması için yedi yirmi dört  göreve hazır olmak.
KALİTE POLİTİKAMIZ :
TSEK, ISO-9001 ve CE kalite standartlarında çözüm ortakları ile yapılan tüm ürünlerin üretim sonrası aşamalarında titizlikle kontrol edilmektedir.
*Müşteri istekleri doğrultusunda,
*Türkiye ve Dünya standartlarına uygun,
*Gelişen teknolojiyi sürekli takip ederek,
*Ürün ve sistem kalitesini sürekli artırarak,
*Takım ruhu ve anlayışı ile müşterilerimize kaliteli ürünler sunmaktır.